STUDIO

Pracownia projektowa R’HOUSE została założona w 2015 roku. Początkowo związana była z działalnością projektową ARC2 Fabryka Projektową Sp. z o.o., obecnie działa zupełnie niezależnie. Główni projektanci Renata Gajer-Hackemer (współwłaściciel ARC2) i Robert Budny (Projektant ARC2 ) od ponad 25 lat wykonują projekty budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Efektem pracy są liczne nagrody w konkursach architektonicznych oraz nagrody za realizacje obiektów architektonicznych.

W zależności od potrzeb, wspólnie z konstruktorami, specjalistami od krajobrazu, zieleni, zwierząt, instalacji, światła, tworzymy interdyscyplinarny team, zapewniając wszechstronną obsługę na etapie projektowania i realizacji inwestycji.

Nasza propozycja współpracy obejmuje wykonanie projektów koncepcyjnych, wielobranżowych projektów budowlanych i wykonawczych, projektów wnętrz, wizualizacji i animacji architektonicznych.

TEAM

Renata Gajer-Hackemer

Renata Gajer-Hackemer
architekt - główny projektant

  • absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, dyplom 1988 rok;
  • uprawnienia projektowe nr.164/93/UW;
  • przynależność do Dolnośląskiej Izby Architektów nr DS-0206;
  • udziałowiec firmy ARC2 Fabryka Projektowa od 1993;
  • właściciel firmy R’HOUSE.
Robert Budny

Robert Budny
architekt - główny projektant

  • absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej;
  • uprawnienia projektowe nr.13/04/DOIA;
  • przynależność do Dolnośląskiej Izby Architektów nr DS-1065;

NAGRODY

Nagrody w konkursach architektonicznych

2018 r. I nagroda w konkursie na Budynek Ekspozycyjno-Hodowlany dla Goryli i Innych Zwierząt Afryki Równikowej we wrocławskim Zoo.

2018 r. I nagroda w konkursie na Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pionkach.

2016 r. Wyróżnienie w konkursie na opracowanie koncepcji bazy kajakarskiej wraz z zagospodarowaniem błoni rzeki Netty w Augustowie.

2016 r. Wyróżnienie honorowe w konkursie na Budynek mieszkalny wielorodzinny w Bydgoszczy.

2016 r. I nagroda w konkursie na rewaloryzację i adaptację Zespołu Redity Napoleońskiej wraz z budową współczesnych obiektów kubaturowych na terenie Centrum Hewelianum w Gdańsku.

2014 r. I Nagroda w konkursie na Planetarium na terenie Centrum Hewelianum w Gdańsku.

2012 r. Wyróżnienie w konkursie na Przejście Świdnickie we Wrocławiu.

2009 I nagroda w międzynarodowym konkursie na obiekt Centrum Hotelowo-Konferencyjne dla KGHM we Wrocławiu.

2007 r.  I nagroda w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku mieszkalno-usługowego „Dom Krakusa” w Krakowie.

 

Nagrody za realizacje architektoniczne

2013 r.  I miejsce w edycji plebiscytu „Dom, w którym chciałbyś mieszkać” w kategorii: Domy Jednorodzinne osiedle Mikmak House przy ul. Międzygórskiej we Wrocławiu.

2008 r. I nagroda w kategorii Budynek Mieszkalny Wielorodzinny oraz nagroda główna GRAND PRIX w konkursie „Piękny Wrocław” na najlepszą realizację architektoniczną za osiedle” Park Ołtaszyn II”.

2006 r.  I miejsce Dolnośląska Budowa Roku 2005-2006 w kat. Obiekty Biurowe, II miejsce Konkurs na najlepszą realizację architektoniczną Piękny Wrocław rok 2006 w kat. obiekty użyteczności publicznej– budynek wielofunkcyjny Wall St. House przy ul. Włodkowica.

2005 r. I miejsce oraz tytuł Dolnośląska Budowa Roku 2005-2006 w kategorii budynki mieszkalne za osiedle „Pod Skrzydłami” we Wrocławiu.

2001 r. II miejsce w kategorii obiektów biurowych w konkursie Dolnośląską Budowę Roku za budynek biurowy Fabryka Projektowa ArC2.

1999 r.  II miejsce w kategorii obiektów mieszkalnych za zespół mieszkaniowy Park Ołtaszyn I we Wrocławiu w konkursie na Dolnośląską Budowę Roku organizowanym przez PziTB.